KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846248

nr 1384 6248

Leif Nielsen

(1920-2004), Danmark

Oljemålning, Signerad, daterad 96. Olja på duk, 100x132cm, yttermått inklusive ram: 104x137cm

Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:37:49

Leif Nielsen

Läs mer om Leif Nielsen